Банер
Банер
Loading...

Підробка документів – «найпопулярніше» порушення при переміщенні автівок через митний кордон

 Протягом січня посадовими особами Вінницької митниці ДФС було складено 105 протоколів про порушення митних правил. Вартість предметів правопорушень становить 1,8 млн. грн. Предмети порушення митних правил вилучено у 14 справах на загальну суму 19 тис. грн.


89 протоколів (близько 85%) складено за ознаками правопорушень, санкції яких не передбачають конфіскації. Це, переважно, - перевищення терміну транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Основними предметами порушення митних правил у січні були алкогольні напої, лісоматеріали, тютюнові вироби, транспортні засоби та психотропні речовини.

З початку року одним із пріоритетних напрямків діяльності митниці є боротьба з порушеннями митних правил, які пов’язані із незаконним переміщенням транспортних засобів особистого користування на іноземній реєстрації. В цьому напрямку налагоджена взаємодія з підрозділами Національної поліції області. У січні до органів поліції було направлено 8 повідомлень про кримінальні правопорушення за ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». У більшості випадків, громадянами при переміщенні транспортних засобів через митний кордон України, для проходження митного контролю, надавалися підроблені довіреності та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.


ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер