Банер
Банер
Loading...

Аналітична робота і відшкодування державі збитків – пріоритети податкової міліції у 2018 році

 Викриття резонансних кримінальних правопорушень, ліквідація схем виведення коштів у тіньовий обіг, якісний збір доказової бази та відшкодування завданих бюджету збитків – ключові напрямки діяльності підрозділів податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області у 2018 році.

Відпрацювання підприємств реального сектору економіки, які мінімізують або умисно ухиляються від сплати податків до бюджету, - це реальний резерв наповнення казни, причому саме за рахунок викорінення тіньової економіки, відзначив з цього приводу на нараді щодо результатів роботи податкової міліції з початку року та визначення основних її напрямків на ближчу перспективу, начальник Головного управління ДФС у області Руслан Осмоловський.

Ще один важливий напрямок – перекриття каналів незаконного ввезення спирту через Державний кордон на територію області та подальше виготовлення на його основі й реалізація алкогольного фальсифікату. Активізація роботи в рамках операції «Акциз-2018» принесла позитивні результати – вже в цьому році з незаконного обігу вилучено спирту та алкогольних напоїв на суму 10,8 млн. грн. (всього підакцизних товарів вилучено на суму 13,8 млн. грн.), викрито підпільний цех з виготовлення алкогольного сурогату.

Податкова міліція відійшла від штучного нарощування показників і звела до мінімуму втручання в роботу підприємств. Порушення податкового законодавства виявляються в першу чергу через аналітичну роботу. Досвід підтверджує, що робота з реєстрами і базами даних дозволяє найбільш ефективно виявляти ризикові підприємства, які не сплачують або не в повному обсязі сплачують податки та збори до бюджету, наголосив перший заступник начальника ГУ ДФС у області, який відповідає за роботу податкової міліції, Віктор Сирватка.

З початку цього року слідчими ГУ ДФС у області зареєстровано та розслідується 10 кримінальних проваджень у сфері оподаткування, ще 6 проваджень розслідується іншими правоохоронними органами за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції області. До бюджету відшкодовано 1,1 млн. грн. за результатами розслідування кримінальних проваджень.                                                                       

Головне управління ДФС у Вінницькій області               


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер