Банер
Банер
Loading...

Національний Корпус Вінниччини

 2 березня 2018 року, Національний Корпус Вінниччини разом з Національними Дружинами та організацією «АвтоЄвроСила», вжили рішучих заходів для закриття незаконно діючого грального бізнесу на території автостанції у Тростянці. Це вже друга за останні два тижні акція з метою ліквідації у місті грального бізнесу.


Щоб привернути увагу до проблеми, активісти та містяни перекрили центральну дорогу та проїхали автоколоною до Тростянецької районної ради. Мітингувальники відвідали селищне віче, де про свою діяльність звітували селищний голова, депутати та місцева поліція. Активісти виголосили вимогу в десятиденний термін закрити гральний заклад, а громада більшістю голосів підтримала це рішення.

«В діях власників даного бізнесу правопорушень не виявлено.» - цинічно прокоментував ситуацію начальник поліції району. Ми сподіваємося, що місцева влада стримає свою обіцянку вплинути на це зі свого боку та прискорити процес закриття незаконної гральної установи.

По закінченню десятиденного терміну, Національний Корпус Вінниччини разом із іншими активістами перевірять, чи дослухалася місцева влада думки своєї громади.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер