Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині зупинили мікроавтобус із нелегальним алкоголем

   Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками Національної поліції виявили та припинили незаконне транспортування партії алкогольної продукції на території області.   В ході проведення огляду мікроавтобуса правоохоронці  виявили у вантажному відділенні авто 34 пластикові ємності об’ємом по 5 літрів, заповнених водно-спиртовою сумішшю. Нелегальна продукція, а також автомобіль, яким здійснювалося перевезення, - загалом на суму 350 тис. грн. вилучені до прийняття законного рішення      

  За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ. Також встановлюється повне коло осіб, причетних до скоєння правопорушення.

  З початку року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у області з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 23,2 млн. грн., в тому числі спирту на суму 15,2 млн. грн., нелегальних алкогольних напоїв на суму 3,3 млн. грн. Викрито та припинено діяльність двох підпільних цехів по виготовленню алкогольних напоїв.                                                                                    

Головне управління ДФС у Вінницькій області.        Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер