Банер
Банер
Loading...

«Кавказька полонянка» стала натхненням для вінницького журналіста

  Вінницький журналіст Володимир Грицик надихнувся епізодами з фільму «Кавказька полонянка», представляючи учасникам проекту «Інформаційні кампанії для громадських організацій – від ідеї до успіху» своє експертне бачення публічних виступів, проведення прес-конференцій, круглих столів та інших масових заходів.

Проект громадської організації «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями функцій опорно-рухового апарату «Спіноза» стартував 6 квітня і відбуватиметься впродовж місяця щоп’ятниці у відділі літератури іноземною мовою на другому поверсі бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва за адресою Соборна 70.

«Журналісти – експерти проекту розкажуть, як підготуватись до успішного публічного виступу, підготувати цікаву і коротку доповідь для круглого столу, «зачепити» пресу інформаційним приводом, ефективно скористатись усіма каналами оповіщення, щоб про заходи організації дізналась якнайбільша аудиторія, підготувати креативну поліграфічну продукцію і сколихнути соцмережі коротким, влучним промороликом, написати прес-реліз. Всі спікери - місцеві журналісти і блогери. Їх досвід буде цінним для громадських організацій, що лише розпочинають торувати свій шлях до промоції», - прокоментувала очільник організації Наталія Журбенко.

До участі у проекті запрошені керівники, представники і волонтери громадських організацій, студенти профільних факультетів місцевих вузів: досвідчені, і новачки «третього сектору», які тільки розпочали свою діяльність в плані проведення інформаційних кампаній з метою подальшого професійного висвітлення своєї діяльності.

Спікерами та тренерами проекту виступають журналісти «зі стажем», які діляться професійними секретами та знаннями із учасниками.

Зокрема, учасники першого тренінгу, завдяки автору програм «Політрада», «Діалоги», «Не лише про джаз» Володимиру Грицику, що донедавна транслювались на обласному телеканалі «ВІНТЕРА», нині гостю-модератору телепередачі «ПОЛІС» на телеканалі «ВІННИЧЧИНА»  вже обізнані у мистецтві ведення диспутів і знають, як втамувати хвилювання, виступаючи на широкий загал.

Тренінг, що відбудеться 13 квітня, присвячений створенню цікавих інформаційних приводів. 20 квітня учасники проекту ознайомляться із можливостями широкого оповіщення медіа про свої заходи, а 27 квітня на практиці пізнають креативні підходи до створення «мемок» і «вірусних відео» для соцмереж. Навчанням ремеслу написання прес-релізів для медіа 30 квітня (у понеділок) проект завершиться.

Усіх учасників проекту заохочують до спілкування з експертами з питань проведення інформаційних кампаній для власних організацій та  запрошують ділитись своїми успіхами у соцмережах.

Проект «Інформаційні кампанії – від ідеї до успіху» відбувається за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

 

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер