Банер
Банер
Loading...

ДТЕК готує нових керівників без відриву від виробництва

  Людина росте протягом всього життя, якщо працює над собою. Адже, як фізичний розвиток залежить від активного способу життя, так і інтелект залежить від саморозвитку. Нажаль, рутина повсякденного життя в ритмі «дім-робота, робота-дім» не завжди сприяє виходу із зони комфорту. Тому Академія ДТЕК вирішила дати енергетикам прекрасний стимул для роботи над собою і запровадили Школу майстрів. Проект вже стартував на всіх ТЕС ДТЕК. На Ладижинській ТЕС Школу майстрів відкривали 4 квітня 2018 року.

 «Наші учні нещодавно вийшли з слюсарів і вже стали майстрами, тобто керівниками нижчої ланки. Як вони вже здогадались, керівник – це зовсім інший рівень. Адже гайки крутити вони вміють дуже добре. Тепер їм потрібно отримати навики керівника. Це необхідно для того, щоб керувати людьми та процесами, в іншому випадку процеси будуть керувати нами, що не припустимо», – наголосив директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик під час відкриття школи майстрів.

 Найголовніше у Школі – самоосвіта. За 5 місяців навчання майстри мають докорінно змінити підхід до своїх обов’язків. Фіналом тривалого навчання без відриву від виробництва стануть проектні роботи, які учні захищатимуть перед керівництвом бізнес-блоку. Ідеї проектів будуть взяті з реальних ситуацій виробничого процесу. А пошук ефективних рішень стане корисним і для виробництва, і для самого учня. То ж, як підкреслив головний інженер Ладижинської ТЕС Вадим Сімаков, для досягнення цілі майстрам доведеться занурюватися в кожну тему всіма можливими методами та засобами, а теоретичні знання одразу закріплювати на практиці. По закінченню навчання майстри отримають відповідні сертифікати та безцінний досвід, що дозволить їм швидше зростати професійно.

 «Школа майстрів створена щоб забезпечити виробничі підприємства теплової генерації якісним складом майстрів, підвищити культуру безпеки праці, а також, щоб допомогти їм розвинути управлінські компетенції, – відмітила керівник департаменту з управління персоналом ДТЕК Ладижинської ТЕС Наталія Гаврилюк. – Ключова роль відведена саме майстрам, бо вони формують кістяк нашої станції. Учасники Школи отримають корисні знання з основ виробничого менеджменту та економіки, розширять знання та навички з експлуатації обладнання, зрозуміють, як можна допомогти підлеглим в їх професійному розвитку».

 «Зростати хочеться всім і завжди. Адже заради чого ми ходимо на роботу?, – каже старший майстер ПТЦ ДТЕК Ладижинської ТЕС Дмитро Кожушок. – Звісно, чим вища посада, тим кращий і заробіток. Та й самому цікаво отримати нові знання. Бо майстром я працюю 2 роки, і відчуваю, що мені бракує досвіду роботи з людьми. По-друге, є бажання рости в професійному плані, а школа майстрів для цього – прекрасний стартовий майданчик».

 Попереду у 12-ти майстрів Ладижинської ТЕС ще багато роботи на шляху до перемоги, (в першу чергу над собою). Адже не кожен здатен після важкого трудового дня прийти додому і відмовитись від пульту телевізора на користь самоосвіти. Якщо ж пріоритети будуть розставлені вірно, вже за 5 місяців ДТЕК Ладижинська ТЕС матиме 12 сертифікованих перспективних керівника, здатних ефективно працювати в команді та швидко вирішувати виробничі питання.

Довідка

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер