Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині митники «передали» правоохоронцям митних правопорушників

  Днями на українсько-молдовському кордоні співробітники Вінницької митниці ДФС завадили спробі громадянина Республіки Молдова незаконним шляхом в’їхати на митну територію України у пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» митного поста «Дністер».

  Під час митного контролю, при перевірці поданих документів, у митників виникли сумніви щодо достовірності паспорту громадянина Республіки Молдова. Увагу привернули відсутність голографічних знаків, видозмінені колір та форма документу. В ході перевірки встановлено, що для проходження прикордонного та митного контролів було подано два різні паспорти. Про цей факт митники повідомили правоохоронні органи, автівку затримали.

  Цими ж днями співробітниками митного поста «Дністер» було зупинено спробу незаконного переміщення психотропного препарату «Tramadol». 20 таблеток препарату знайшли у відділенні для рукавичок, під час митного огляду автомобіля, що виїжджав з України. Керував транспортним засобом наш співвітчизник. Власником забороненого препарату виявилася пасажирка автомобіля - також громадянка України.

   За вказаним фактом направлено повідомлення до правоохоронних органів за ознаками злочину передбаченого ст. 305 Кримінального кодексу України.

  Довідково:

  Лікарський препарат «Tramadol» відповідно до Постанови КМУ № 770 від 06.05.2000 року віднесено до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що заборонені до переміщення через державний кордон України.

  ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці ДФС

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер