Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині студенти пропонували реформи в оподаткуванні

  У Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ днями відбулося підведення підсумків ІV Міжвузівського конкурсу студентських наукових робіт на податкову тематику.   Конкурсанти з торговельно-економічного інституту та аграрного університету змагалися за напрямами «Фінанси» та  «Облік і контроль в оподаткуванні». Журі, що складалося з науковців вузу, представників ГУ ДФС у області та студентського активу, відзначило актуальність проблематики багатьох робіт. Зокрема, не залишилися поза увагою питання бухгалтерського обліку та оподаткування малого і середнього бізнесу, розробки шляхів реформування податкового менеджменту, особливості застосування податкової соціальної пільги. Жваву дискусію викликала тематика оподаткування операцій з криптовалютою, якій присвятили свої роботи одразу два студенти: Вечірко Ірина (Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ) та Мельник Олександр (Вінницький національний аграрний університет). Переможцями стали Сінельникова Наталя та Томчук Марина, що дослідили проблематику оподаткування доходів від електронної комерції та оподаткування страхових компаній.

  Переможці отримали відзнаки від начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського. За словами заступника директора з навчально-методичної роботи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Лілії Мартинової, плідна співпраця вузу з фіскальною службою області розширює практичний аспект наукових робіт студентів та стимулює молодих наковців до професійної самореалізації.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер