Банер
Банер
Loading...

Протягом 17-20 травня у Вінниці студенти-архітектори з Польщі спільно зі студентами ВНТУ вивчатимуть архітектуру міста

  18 травня  об 10 годині в приміщені Вінницької обласної Ради (кабінет 306) відбудеться офіційна зустріч делегації студентів-архітекторів з Лодзинського воєводства (Польща). Зустріч відбудеться в рамках проведення польсько-українських занять з архітектури і містобудування та пленеру малюнків. Організаторами є  Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, Вінницька обласна  Рада та Вінницький національний технічний  університет.

 В офіційній зустрічі візьмуть участь:

 Анатолій Олійник – голова Вінницької обласної Ради

Ігор Хміль – заступник голови Вінницької обласної Ради

Віктор Вікалюк – керівник Секретаріату ВОАОМС

Олександр Романюк  – перший проректор  ВНТУ

Студенти Лодзинської Політехніки (Польща)

Студенти Вінницького національного технічного університету

 Українські студенти з ВНТУ працюватимуть з польською делегацією та будуть для них гідами під час роботи в місті (18 травня), покажуть місто зі своєї точки зору, а їхні колеги з Польщі за допомогою малюнків та креслень відтворять своє бачення Вінниці. Така співпраця – це можливість для обміну досвідом та протистояння різних точок зору. 

 

Результати спільної роботи будуть представлені у вигляді виставки 19 травня на Європейській площі (сквер Козицького) під час святкування Дня Європи. Виставка робіт буде доступна для загалу.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер