Банер
Банер
Loading...

Компютерник із Гайсинської ОДПІ – Сергій Южаков став співавтором книги про штучний інтелект

  Її у лютому нинішнього року видало одне з провідних світових видавців наукової літератури – Міжнародне видавництво наукових, технологічних та медичних ресурсів CRC Press (USA), що є членом Taylor & Francis Group (UK).

Книжка «Image Processing and Pattern Recognition Based on Parallel Shift Technology» або «Обробка зображень та розпізнавання образів на основі технології паралельного зсуву» описує методи та алгоритми попередньої обробки та розпізнавання зображень. 

Написана у співавторстві професора Державного економіко-технологічного університету транспорту Степана Білана та головного державного інспектора сектору інформаційних технологій Гайсинської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області Сергія Южакова книга, допоможе дослідникам з проектування систем штучного інтелекту, робототехніки та розробки програмних та апаратних засобів обробки відеоінформації.

Ось так, незважаючи на нинішні вимоги і значне професійне навантаження на безпосередній роботі, фахівці фіскальної служби займаються науковою діяльністю, дбаючи про майбутнє.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер