Банер
Банер
Loading...

У 2018 році слідчими Головного управління ДФС у Вінницькій області до суду направлено 3 кримінальні провадження відносно груп осіб

  Слідчими Головного управління ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури області закінчено досудове розслідування і направлено до суду кримінальне провадження відносно групи осіб.   Неподалік річки Дністер Могилів-Подільського району Вінницької області у прикордонній зоні з республікою Молдова зловмисники незаконно придбали та намагалися з метою подальшого збуту транспортувати партію спирту. В ході обшуків вилучено незаконний спирт об’ємом майже 4,5 тис. літрів орієнтовною вартістю 803 тис. грн., а також знаряддя та засоби вчинення злочину – пластикові діжки, каністри, шланг, надувний човен, 4 автомобілі, причіп – орієнтовною вартістю понад 1,6 млн. грн. В ході слідства на вилучену незаконну підакцизну продукцію та транспортні засоби накладено арешт. Фігурантам провадження оголошено підозри у незаконному придбанні з метою збуту та замаху на транспортування підакцизних товарів ч.2 ст.28, ч.2 ст.15, ч.1 ст.204 КК України. Кримінальне провадження з угодою про визнання винуватості направлено до суду.

  Коментуючи ситуацію, перший заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Віктор Сирватка, який відповідає за роботу податкової міліції, відзначив, що направлення кримінальних проваджень до суду, а також відшкодування збитків, завданих державі незаконною діяльністю зловмисників, є головним пріоритетом в роботі податкової міліції.

  Так, у нинішньому році слідчими ГУ ДФС у області до суду направлено 17 кримінальних проваджень, з них 12 – з обвинувальними актами, в тому числі 3 – щодо групи осіб. Одне з них – відносно організованої групи у складі чотирьох осіб, що в підпільному цеху здійснювала виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом дорогих іноземних брендів. Тоді в ході обшуків правоохоронці вилучили близько 5 тисяч тетра-пакетів (це майже 11 тисяч літрів) готової продукції без марок акцизного податку, близько 700 літрів рідини з характерним запахом спирту, близько 2 тисяч літів готової до розливу сировини, а також обладнання для незаконного виготовлення та пакування алкогольних виробів (насоси, пістолети для склеювання, ваги, пусті бочки, лимонна кислота, та інше знаряддя).

  Крім того, у нинішньому році до суду спрямовано матеріали кримінального провадження відносно посадових осіб підприємства за ст. 212 КК України для звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих збитків у розмірі 1,3 млн. грн., а також санкцій, нарахованих у зв’язку з невчасною сплатою податків та зборів до бюджету, у розмірі 470 тис. грн.

  - Ми відійшли від практики викриття незначних та дріб’язкових кримінальних правопорушень, - наголошує Віктор Сирватка. – Матеріали для подальшого внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та реєстрації кримінальних проваджень здійснюються за наявності ознак скоєння тяжкого кримінального правопорушення, в тому числі групою осіб, а також їх судової перспективи та перспективи відшкодування збитків. Інший напрямок – ліквідація каналів живлення тіньового ринку підакцизної продукції, вилучення товарів підакзциної групи нелегального походження. Ринок має належати виключно виробникам, що здійснюють виробництво офіційно, легально, зі сплатою усіх належних податків та зборів.    

  Головне управління ДФС у Вінницькій області.  


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер