Банер
Банер
Loading...

Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети Вінниччини отримали у квітні понад 1,7 мільйон гривень

   За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Вінницькій області у квітні 2018 року від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів сплачено 1 млн 746,7 тис. грн.

  Окрім того 12 млн 108,1 тис. грн надійшло від суб‘єктів роздрібної торгівлі у вигляді акцизного податку з реалізації підакцизних товарів.

  Додамо, що станом на 1 травня 2018 року на території Вінницької області та міста Вінниці діє 7494 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, у квітні поточного року було видано 846 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них алкогольними напоями – 471, тютюновими виробами - 375. Разом із тим, за несвоєчасну сплату чергового платежу – призупинено дію 85 ліцензій, а дію 63 – анульовано.

   Додамо, що з метою недопущення  порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, Головним управлінням ДФС у Вінницькій області постійно проводяться організаційні заходи, за результатами яких у квітні 2018 року сума фінансових санкцій склала 536,6 тис. грн. Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями    51,0 тис. грн, за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 20,0 тис. грн, за реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років – 47,6 тис. грн. (анульовано дію 6 ліцензій).

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер