Банер
Банер
Loading...

Підсумок 4-х місяців роботи підбили у фіскальній службі Вінниччини

  Днями працівники фіскальної служби області підбили підсумки роботи за 4 місяці поточного року. Наразі у активі Вінниччини майже 4 мільярди гривень, сплачених до бюджету податків і зборів та понад 1,7 мільярдів гривень єдиного соціального внеску.

  Утім, незважаючи на такі, досить вагомі досягнення та ще й з неабиякою позитивною динамікою проти минулорічного, начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський вбачає ще чимало резервів у роботі служби. Отож окреслив напрямки, які потребують напруженої роботи колективу.

  У першу чергу – це взаємодія з представниками органів місцевого самоврядування щодо встановлення оптимальних розмірів ставок місцевих податків та зборів. Адже ті, що прийняті деякими з них, у час нинішньої децентралізації є економічно необґрунтованими та неефективними з точки зору наповнення бюджетів та подальшого якісного розвитку громад.

  Інший, не менш важливий, за переконанням очільника вінницьких фіскалів, напрямок, – контрольно-перевірочні заходи. „Не йдеться про збільшення кількості перевірок. Мова іде про підвищення якості  аналітичної роботи. Лише 100 відсоткове виявлення ризиків має слугувати підставою для здійснення подальших контрольно-перевірочних заходів. Адже ризикових операцій, на жаль, ще досить багато. Статистичні дані та аналітика показують, що зменшення податкового навантаження та послаблення контролю з боку влади не стали запорукою виходу бізнесу із тіні. Тож даний напрямок роботи потребує вдосконалення, в тому числі, і на законодавчому рівні”, – акцентував Руслан Осмоловський. 

  Робота ЦОПів, реформування структури та формування кадрового потенціалу та ряд інших робочих моментів – ось невичерпний перелік питань, які серед іншого аналізувались та обговорювались під час наради.  Підсумовуючи, Руслан Васильович висловив слова подяки колективу за злагоджену роботу і висловив сподівання, що за наслідками першого півріччя колектив також зможе продемонструвати гарні результати з виконання всіх доведених завдань.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер