Банер
Банер
Loading...

«Громада своїми руками»: обирайте кращі проекти для свого міста онлайн!

   З 21 травня по 8 червня ДТЕК проводить онлайн-голосування за кращі та найбільш важливі проекти для міста Ладижин та найближчих сіл Вінницької області. Лідери онлайн-голосування отримають додаткові 5 балів до середньої оцінки конкурсної комісії та збільшать свої шанси на здобуття грантів.

  «Разом з активними мешканцями ми робимо життя в нашому регіоні кращим – це наша велика та найважливіша ціль. Чим комфортніше людям – тим краще нашому бізнесу. «Громада своїми руками» дає можливість взяти участь в зміні рідного міста чи села всім - навіть якщо не безпосередньою участю в проекті, то голосуванням за найважливіші ініціативи. Для нас важливою є думка людей, і звісно, що ми будемо її враховувати при видачі грантів. Просимо всіх не бути байдужими, заходити на сайт, читати про проекти, голосувати за те, що понад усе сподобалось – адже лише від вас залежить, якою буде Вінничина через рік, п’ять чи десять років», – зазначає директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Олександр Бобрик.

 Цьогоріч подано 17 проектів жителями Ладижина, п’ять проектів мешканцями с. Михайлівка Тульчинського району, по два проекти жителями с. Заозерне Тульчинського району та с. Степашки Гайсинського району. Сума мині-грантів цього року збільшена до 55 тис грн (максимальний розмір гранту).

  Оголошення переможців та видача грантів відбудеться з 25 червня до 6 липня 2018 року. До 30 листопада всі проекти повинні бути реалізовані.

  У минулому році, за думкою мешканців Ладижина та прилеглих сіл, найцікавішими та найважливішими були проекти з організації дозвілля дітей та засвоєння ними правил дорожнього руху, а саме створення скалодрому в школі та автомобільного містечка в дитячому садку. Не залишились поза увагою громади проекти з енергоефективного освітлення прибудинкових територій і під’їздів, обладнання місць відпочинку на Південному Бузі.

 Цього року конкурс «Громада своїми руками» значно розширив свою географію та проводиться тепер у 55 населених пунктах  України. Було отримано 642 заявки – це найбільша кількість за усі роки реалізації проекту.

 Довідка

 ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

  У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

  ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер