Банер
Банер
Loading...

2 червня у Вінниці відбудеться Благодійний забіг «Чужих дітей не буває», який присвячується Міжнародному дню захисту дітей.

   Ініціаторами проведення акції є Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» та Громадська організація «Українська асоціація інвалідів АТО». Захід відбудеться за підтримки  мера Вінниці – Сергія Моргунова та народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

  Благодійний забіг проводиться з метою збору коштів на літнє оздоровлення 80 дітей з Луганської та Донецької областей. Організатори планують зібрати близько 400 тис грн та влаштувати малечі відпочинок в «Подільському Артеку» протягом  24 днів.

  У Благодійному забігу візьмуть участь Повітряні сили Збройних сил України, Військова частина 3008 Національної гвардії України, Військова частина 3028 Національної гвардії України, Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, Прокуратура Вінницької області, Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, Головне управління Національної Поліції у Вінницькій області, Головне управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області, Державна служба охорони, Ветерани десантних військ Вінницької області.

  Близько 1000 учасників планується на благодійному заході. Крім того, як повідомляють організатори,  кожен, хто хоче допомогти дітям, зможе за певну плату отримати  право участі  у масовій спротивній акції.

  Благодійний забіг розпочнеться з реєстрації учасників о 9.30 на пл.К. Могилка ( пр.Космонавтів), старт – о 10.15, маршрут пройде по вул. Хмельницьке шосе до Центрального парку міста.

  Фінішують учасники на площі біля арки ЦПКіВ, де об 11.00 відбудеться прес-брифінг та оголошення результатів Благодійного забігу.

  На честь Міжнародного дня захисту дітей організатори та спонсори благодійної акції  влаштовують родинне свято для дітей учасників АТО і волонтерів  з усіх районів Вінницької області – очікується  близько тисячі дітей, а також для  всіх, хто захоче долучитись до доброї справи.

   З 10.00, 2 червня , на майданчику біля фонтана ЦПКіВ  розпочнуться - святковий концерт, численні розважальні акції,  конкурси та анімації для малечі.

   Благодійний забіг «Чужих дітей не буває» – перша акція такого формату, що проводиться для дітей учасників АТО  у Вінниці до Міжнародного дня захисту дітей. Організатори запрошують ЗМІ до висвітлення події.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер