Банер
Банер
Loading...

Податок за нерухоме майно додав місцевим бюджетам Вінниччини більш ніж 31,1 млн гривень

  Впродовж січня-квітня 2018 року до місцевих бюджетів  Вінниччини надійшло понад 31,1 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області зазначена сума  перевищує прогнозовану на 5,8 млн грн.   А проти надходжень аналогічного періоду минулого року – більша майже на 12,5 мілн грн..

  Цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2017 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період. Ставки та пільги з податку встановлюють органи місцевого самоврядування. Податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх частку. Разом із тим, податок сплачується лише за ту площу, яка перевищує пільгову.

  Руслан Осмоловський додає, що до 1 липня 2018 року повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, буде надіслано власникам «понаднормових» квадратними метрів житлової площі. Відтак упродовж 60 календарних днів, з дня отримання повідомлення-рішення від органу ДФС, такі платники зобов'язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.

  Нагадаємо, що зі ставками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Вінницькій області за гіперпосиланням http://vin.sfs.gov.ua/rishennya-mistsevih-rad-/podatok-na-mayno/podatok-na-mayno--vidminne-vid-zemeln/

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер