Банер
Банер
Loading...

Вінниччина має 57 легальних мільйонерів, які задекларували понад 422 мільйона гривень доходів

 „Вінниччина має 57 легальних мільйонерів, які задекларували понад 422,2 млн грн доходів отриманих у 2017 році. Проти минулого року кількість мільйонерів зросла на 14 осіб або майже на третину, як і сума, задекларованого ними доходу”, – поінформував у ході брифінгу журналістів начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

За словами посадовця, із загальної кількості мільйонерів 40 громадян отримали доходи в сумі від 1 до 5 млн грн, 6– від 5 до 10 млн грн та 11– понад 10 млн грн.

Очільник фіскальної служби Вінниччини озвучив цікаву статистику про те, що менше на пів відсотка обов’язкових декларантів, які припадають саме на мільйонерів області, прозвітували про дві п’ятих від усіх задекларованих доходів.

Упродовж 2017 року з мільйонерів податковими агентами вже утримано 42.6 млн грн податку на доходи фізичних та 5,2 млн грн військового збору. Але після перерахунку вони мають самостійно сплатити ще 3,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 600 тис. грн військового збору.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер