Банер
Банер
Loading...

Шаховий турнір для дітей і юнаків – від працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС

    Днями діти і молодь Ладижина отримали одночасно інтелектуальний і спортивний подарунок. За підтримки адміністрації ДТЕК Ладижинська ТЕС Галина Телюх, майстер виробничої дільниці з обмурівки та ізоляції ЦТО і ПУ (цеху технічного обслуговування і підготовки устаткування), і водночас голова федерації  з шахів м. Ладижин організувала та провела обласний юнацький чемпіонат з шахів (без обмежень у віці), присвячений  Дню захисту дітей.

В чемпіонаті взяли участь 29 юнаків та дівчат, серед яких і були діти працівників ДТЕК Ладижинська ТЕС. Всі учасники були задоволені, що їхні досягнення були оцінені, а дух змагання допоміг в рівній битві визначити кращих серед кращих. Тож призерами змагань стали:

до 8 років Володимир Шафіра,

до 10 років – Арсен Олександрович,

старше 10 років – Артем Шкварський,

серед дівчат  - Віка Швець.

«Я радий, що ДТЕК Ладижинська ТЕС підтримала спортивне і інтелектуальне свято для місцевих дітей і молоді. І чудово, що наш регіон багатий на обдарованих юнаків і малюків, адже талановите нове покоління – у прийдешньому «свіжа кров» для станції. Майбутнє станції – не лише в ефективному і безпечному виробництві, а передусім в перспективних і працьовитих робітниках», - запевняє Олександр Бобрик, Директор ДТЕК Ладижинська ТЕС.

 Довідка

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер