Банер
Банер
Loading...

У Вінниці відкрилась виставка унікальних матеріалів про життя та творчість письменника Костецького

  У четвер, 14 червня в музеї Коцюбинського відбулося відкриття виставки, присвяченої 105-річчю з народження українського авангардного письменника, драматурга-абсурдиста й перекладача Ігоря Костецького.

Реалізація музейного проекту стала можливою завдяки сприянню депутатів Вінницької міської ради Олега Стукана, В’ячеслава Заремби та ГО «Я люблю Старе місто». Депутати  наголосили на важливій підтримці усіх, хто долучився до організації виставки та відзначили, що ця виставка якнайкраще передає саму суть особистості Ігоря Костецького – людини, що не боялася експериментувати.

В експозиції поєднані документи та інсталяції, які не просто знайомлять відвідувачів з фактами життя і професійною діяльністю Костецького, а й намагаються якнайкраще показати грані особистості письменника. Цінні матеріали: листування, газети й раритетні видання допомагають відвідувачам розкрити унікальний світ та життєвий шлях Ігоря Костецького.

Виставка проходить у рамках Фестивалю «Острів Європа» й триватиме до 26 червня. Тож пропонуємо вам поринути у мистецький світ однієї з найзагадковіших постатей української літератури ХХ століття, яка провела дитинство у Вінниці на Старому місті. 

 

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер