Банер
Банер
Loading...

Вихід на європейський ринок та відкриття ринків азійського континенту

  Семінар на таку тему днями мали нагоду відвідати представники бізнесу Вінниччини, котрі планують розпочати зовнішньоекономічну діяльність із перспективою виходу на ринки Європи та Азії.

 Представник ГУ ДФС у Вінницькій області в.о. заступника начальника управління податків і зборів з юридичних осіб – начальник відділу адміністрування ПДВ Вікторія Гриб розповіла присутнім про нюанси оподаткування зовнішньоекономічної діяльності. Більш детально зупинилась на темі експорту зернових: культур та особливостях їх оподаткування.

 У свою чергу, фахівці з Вінницької митниці ДФС Олександр Маковій – в.о. начальника відділу організації митного контролю та Лариса Півкозак – ГДІ відділу класифікації товарів та митно-тарифного регулювання адміністрування митних платежів, у своїх виступах зупинились на особливостях митного оформлення товарів.

Окрім податкових та митних питань, учасники зібрання почули від спеціалістів із відповідних установ і про особливості ветеринарних та санітарно-епідеміологічних вимог  при здійсненні зовнішньоекономічної  діяльності, і про можливості відкриття нових ринків збуту.

По закінченню виступів, відбулось жваве обговорення проблемних питань.

Нагадаємо, що нинішній семінар організували Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з Вінницькою обласною громадською організацією «Регіональний центр підприємництва», на виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20.12.2017 року № 508,

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер