Банер
Банер
Loading...

Міжнародний дитячий футбольний турнір – за підтримки ДТЕК Ладижинської ТЕС

  Стартував ІІ Міжнародний турнір з футболу серед дітей «Меморіал Павла Кривохижі», що зібрав юних футболістів з Польщі, Білорусі та України. Змагання проходять Ладижині, на стадіоні «Авангард», за підтримки ДТЕК Ладижинської ТЕС в рамках сімейного спортивного свята «Футбольний пікнік».  

   Турнір відбувається на пам’ять відомого футболіста і тренера Павла Кривохижі, що створив футбольний клуб «Авангард Ладижин» і дитячу футбольну Школу, в якому виховував юних футболістів. В змаганнях бере участь вісім команд, в тому числі чотири команди ДТЕК – з Ладижина, Бурштина, Курахова та Добротвору. Також матимуть місце матчі «Друзі ФК Авангард», в яких, серед інших, гратимуть ветерани – працівники ТЕС ДТЕК з ладижинського «Авангарду» та добротвірського «Енергетика».

   Олександр Бобрик, Директора ДТЕК Ладижинської ТЕС, відкриваючи турнір, сказав:

   «Я радий, що ДТЕК Ладижинська ТЕС також долучилась до спортивних змагань. Ми провели ремонт приміщень. Також забезпечимо міську дитячу футбольну команду новою спортивною формою. Станція разом із профспілкою постійно підтримує, фінансуючи, футбольну Школу для малечі. Адже розуміємо, що за молодим, спортивним, здоровим поколінням – майбутнє станції і міста. Сподіваюсь, що турнір пройде на гідному рівні, переможемо найсильніший, а глядачі отримають задоволення від свята».

   За словами Івана Кривохижі, організатора турніру, зараз юнацька команда клубу повністю складається із дітей працівників станції: «Дякую усім, в тому числі ДТЕК Ладижинській ТЕС, за те, що допомогли в організації змагань, за сприяння у вихованні спортивної і здорової молоді! Завдяки цьому ми маємо кращий футбольний стадіон в області, а головне – активних малюків і чудове спортивне свято для ладижинських родин».

  Нагадаємо, компанія ДТЕК постійно підтримує дитячий спорт в Україні. Так, у 2018 році генеральним партнером проекту «Давай, грай!», що спрямований на розвиток дитячого футболу і був започаткований футбольним клубом «Шахтар», стала енергетична компанія ДТЕК. Цього року «Давай, грай!» почне роботу ще у 10 нових містах, селищах і селах: смт Добротвір, м. Червоноград (Львівська обл.), м. Добропілля, Білозерське, Курахове (Донецька обл.), Щастя, смт Петропавлівка (Луганська обл.), м. Бурштин, с. Демешківці, (Івано-Франківська обл.). Силами ДТЕК і ФК «Шахтар» будуть побудовані нові сучасні футбольні майданчики. Для юних футболістів організують заняття і регулярні змагання, для їхніх тренерів – професійну підготовку, стажування та майстер-класи з європейськими фахівцями. Спортсменів забезпечать усім необхідним інвентарем та амуніцією. Планується, що наступного року і в Ладижині силами ДТЕК і ФК «Шахтар» будуть побудовані нові сучасні футбольні майданчики. Разом с цим ФК Шахтар і забезпечать дітей необхідним інвентарем, готуватимуть тренерів-волонтерів, підтримувати організацію тренувань і футбольних змагань для дітей. І все це – на безоплатній основі.

 Довідка

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер