Банер
Банер
Loading...

Море, ліс, ріка - ДТЕК Ладижинська ТЕС забезпечує літній відпочинок своїх працівників та їхніх дітей

  Літо 2018 року виявилось «врожайним» на відпочинок для ладижинських енергетиків та їхніх рідних.   Більше 200 працівників станції, 50 членів їхніх сімей та ще майже 150 дітей скористались можливістю відпочинку, що його надає ДТЕК Ладижинська ТЕС та її профспілка робітникам. На організацію літнього оздоровлення компанія виділила 2,6 млн грн.

  Робітники Ладижинської ТЕС та їхні родини мали можливість відпочити в пансіонаті у м. Затока, на базі відпочинку в с. Степашки, що на Вінничині, а також в санаторії-профілакторії «Ладижинський». Дітей працівників станції радо чекали табір «Подільський Артек», санаторії «Авангард» і «Сергіївка» на Поділлі та ін.

  «Ми відпочивали в липні в Затоці вдвох з дружиною, і спогади маємо лише позитивні. Навіть не очікував, що все буде так зручно і на такому високому рівні – обслуговування, проживання і, звісно, море», – поділився враженнями Дмитро Олексійко, помічник машиніста тепловоза дільниці залізничного транспорту ДТЕК Ладижинська ТЕС.

  За словами фахівців профспілки, що опікуються організацією відпочинку для ладижинців, для послуг енергетиків та їхніх близьких – не лише сонце, море і вода, а й різноманітні процедури, цікаве дозвілля, спортивні розваги, для дітлахів – пізнавальні заняття, гуртки. 

  «Я давно не відпочивала, тож із задоволенням скористалась цією нагодою і відновила здоров’я. Приємно, коли підприємство так піклується про своїх працівників. Ми з сім’єю залишились дуже задоволені, чекаємо наступної поїздки і дякуємо ТЕС», - розказала про свої враження Ольга Ступак, комірник станції.

  За словами Олександра Бобрика, Директора ДТЕК Ладижинської ТЕС, станція постійно забезпечує всіх бажаючих путівками. Цього року виділили на оздоровлення 2,6 млн грн. «Відпочинок – чудова нагода для відновлення сил – як наших працівників, так і їхніх сімей. Для компанії і станції – це внесок у гарне самопочуття робітників, адже життя здоров’я – найвища цінність для ДТЕК. І нам важливо, що наші люди відчувають турботу і увагу з боку ТЕС», - підкреслив Олександр Бобрик.

  Нагадаємо, ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт.

  Станція – найбільший роботодавець міста Ладижин; кількість працівників сягає 1200 чол. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн ​​грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

 

     Довідка

   ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

   У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

  ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер