Банер
Банер
Loading...

Декларацію про валютні цінності, доходи та майно, що знаходяться за межами України, можна подати в електронному вигляді

   Вінницька ОДПІ нагадує, що декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності окремо в Національному банку України та в територіальних органах Державної фіскальної служби України за місцем їх реєстрації.

            Статтею 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.1993 року №15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» передбачено, що валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов’язковому декларуванню у Національному банку України (далі – НБУ). Порядок і терміни декларування встановлюються НБУ.

Форму Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі – Декларація) затверджено наказом Міністерства фінансів України від 25.12.1995 № 207.

Обов'язкове   декларування   валютних цінностей,    доходів    та    майна   здійснюється   суб'єктами підприємницької  діяльності  за  наведеною  формою  щоквартально в терміни,   встановлені   для   подання   квартальної   та   річної бухгалтерської  звітності,  а спільними підприємствами з іноземними інвестиціями -  щоквартально до  20  числа  наступного місяця за звітним кварталом і у терміни, встановлені для подання річної звітності.

Суб’єкт господарювання має можливість подати до органу фіскальної служби Декларацію в електронному вигляді.

Загальні принципи організації інформаційного обміну під час подання платниками податків податкової звітності до контролюючих органів в електронній формі із використанням електронного цифрового підпису визначені Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №557.

Реєстр форм звітних документів платників податків юридичних та фізичних осіб для занесення до електронної бази звітних документів та оновлені версії форм податкової звітності можна знайти на офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) в рубриці Головна/Eлектронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документiв.

З такими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 114.04).

 

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер