Банер
Банер
Loading...

У Вінниці відзначили Всесвітній день серця

  У Вінницькому обласному дитячому кардіоревматологічному санаторії відзначали Всесвітній день серця. Захід проводили за підтримки депутата Вінницької міської ради Олега Стукана.

 Зaхвoрювaння серцевo-судиннoї системи нa сьoгoднішній день є нaйпoширенішoю причинoю смертності. Дуже часто хвoрі не здoгaдуються, щo пoгaне сaмoпoчуття пoв’язaне сaме із прoблемaми з тискoм. Профілактика та своєчасне звернення до лікарів – саме ці заходи можуть покращити наразі сумну статистику смертності внаслідок серцево-судинних хвороб в Україні. Про це та інше під час ранкового бранчу говорили лікарі, фітнес-тренер, психолог, педагоги та батьки.

 У встановленому на території закладу наметі усім охочим вимірювали артеріальний тиск, пригощали трав’яними чаями та іншою сезонною смакотою.

Дітям також не довелось нудьгувати. Вони проходили захопливий квест з пізнавальними завданнями.  Через гру учасники квесту навчались вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватись.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер