Банер
Банер
Loading...

«Жива і скошена тече в мені трава» Творча зустріч з українським поетом Анатолієм Кичинським

9 жовтня 2018 року о 13:30 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна,73, ІІІ поверх); відбудеться творча зустріч та презентація книги Анатолія Кичинського «Жива і скошена тече в мені трава». Захід організовано спільно з Вінницькою обласною організацією Національної спілки письменників України.

Відомий український поет Анатолій Іванович Кичинський народився 4 квітня 1950 року в селі Преображенці Чаплинського району на Херсонщині.

Після навчання у Преображенській восьмирічці закінчив Чаплинську середню школу із срібною медаллю (1967 р.), а згодом — філологічний факультет Херсонського педагогічного інституту (1972 р.) та Вищі літературні курси при Московському літінституті (1981 р.).

Поет є Членом Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів та почесний член Національної спілки художників України.

Анатолій Кичинський широко представлений у часописах та антологіях не лише українському читачеві, а й зарубіжним шанувальникам поезії у перекладах багатьма мовами світу.

Він автор таких поетичних книг «Вулиця закоханих дерев» (1976 р.), «Світло трави» (1979 р.), «Средь белого дня» (1980 р., в перекладі російською мовою), «Землі зелена кров» (1982 р.), «Листоноша — земля» (1985 р.), «Дорога завдовжки в любов» (1988 р.), «Сотвори свет» (1988 р., в перекладі російською мовою), «Повторення не пройденого» (1990 р.), «В гості до мами» (1991 р.), «Жива і скошена тече в мені трава» (1999 р.), «Бджола на піску» (2003 р.), «Пролітаючи над листопадом» (2004 р.), «Танець вогню» (2005 р.), «Срібна голка і нить золота» (2010 р.), «Небажаний свідок» (2013 р.), «Жива і скошена тече в мені трава» (2013 р.).

Анатолій Кичинський — лауреат літературних премій ім. Іллі Кулика (1977 р., за кн. "Вулиця закоханих дерев"), Павла Усенка (1983 р., за кн. «Землі зелена кров»), Бориса Нечерди (2000 р., за кн. «Жива і скошена тече в мені трава»), Тараса Мельничука (2012 р.) та Національної премії України ім. Тараса Шевченка (2006 р., за кн. «Пролітаючи над листопадом» і «Танець вогню»).

Поет - учасник численних письменницьких форумів та фестивалів. Лауреат Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота Фортуна» (2002 р.), Міжнародного фестивалю поезії «Київські лаври» (2006 р.) та Міжнародного поетичного фестивалю «Слов'янські обійми» (Болгарія, 2008 р.). Нагороджений медаллю «Незалежність України» (2005 р.).

Анатолій Кичинський натхненно працює і як перекладач, наближаючи до українського читача здобутки світового письменства. Йому належать переклади грузинських, угорських, єврейських, білоруських та російських авторів. Зокрема, української версії писаної латиною знаменитої поеми епохи Відродження «Пісня про зубра» білоруса М. Гусовського.

Поет є автором текстів багатьох популярних пісень. Для всіх присутніх на заході прозвучать пісні «На відстані сльози», «Пливе над світом біла наша хата», «Підковане щастя», «Сама здогадайся», «Золота моя жінко…», «Накинь на плечі плащ», «Свічка» та інші покладені на музику такими відомими українськими композиторами, як П.Дворський (Київ), О.Грицишин (Кривий Ріг), Ю.Поліщук (Рівне), А.Шейченко (Херсон), М.Бурмака (Київ) та інші

Відкриваючи для себе Кичинського як поета, читачі мають знати, що він є ще й професійним художником. Ним створено низку високохудожніх живописних полотен, одним з яких проілюстровано збірку «Небажаний свідок», це фрагмент картини «Спрага», яку видавці органічно винесли на обкладинку видання.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер