Банер
Банер
Loading...

209,7 млрд. гривень – на безпеку і оборону

    Уряд виконав вимоги РНБО щодо фінансування видатків на безпеку і оборону не менше 5% ВВП.   На наступний рік на цей сектор загалом закладено ресурс у сумі 209,7 млрд. грн., який за загальним фондом на 31,7 млрд. грн. перевищує видатки цього року. Зокрема, збільшуються видатки на підвищення обороноздатності  і захист українського кордону. Фінансування із загального фонду на інженерно-технічне облаштування кордону має подвоїтися і складе 400 млн. грн. На закупівлю і модернізацію військової техніки в наступному році Міноборони отримає  майже 17 млрд грн., що на 612,7 млн. грн. більше, ніж в цьому році.

 Також зростатимуть зарплати військовослужбовців. Завдяки Уряду в наступному році військовослужбовець Збройних Сил  щомісяця отримуватиме грошове забезпечення не менше ніж 10 тис. гривень. Щоб виконати це завдання, в проекті бюджету-2019 для Міноборони видатки  за відповідною бюджетною програмою збільшені на 16,57 млрд грн. до 81,64 млрд. гривень.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер