Банер
Банер
Loading...

Школярі на виробництві: чому молодь прагне працювати на ДТЕК Ладижинська ТЕС

  ДТЕК Ладижинська ТЕС познайомила школярів області з виробництвом. Учні Вапнярської школи №2 дізнались про процес виробітку електроенергії і розповіли про мрії працювати на станції.

Іван Бик, вчитель фізики Вапнярської школи №2, вже не перший рік привозить своїх учнів на екскурсію на ДТЕК Ладижинська ТЕС. Цього разу вперше на електростанцію приїхали учні 10 і 11 класів фізико-математичного профілю.

«Екскурсія була дуже змістовна, діти дізнались багато цікавого і потрібного, і це мені допоможе в роботі. Відтепер набагато простіше буде пояснити учням, як виробляється електрострум, - після того, як вони побачили основні процеси тут, на практиці. Учні саме зараз визначаються із подальшим вступом до вищих навчальних закладів і відтак – з майбутнім місцем роботи. І сьогоднішня екскурсія переконала їх, що працювати на такому потужному підприємстві як ДТЕК Ладижинська ТЕС – перспективно», - говорить про враження від візиту викладач.

Учням та вчителям провели екскурсію, показали усі основні етапи виробітку електроенергії - починаючи від процесу подачі вугілля на склад і закінчуючи розподільчою станцією. Про переваги роботи на ДТЕК Ладижинській ТЕС, про турботу про працівників, гідну зарплату і можливість кар’єрного росту для тих, хто прагне навчатися і розвиватися, розповіла Тетяна Сагаєва, в.о. керівника департаменту з управління персоналом станції.

Учні, за їхніми словами, були у захваті і відзначили потужність та масштабність ТЕС. «Мене вразила велич підприємства і те, як воно стабільно працює. Здивувало те, що ми не бачили багато робітників. Робочий процес триває, електростанція забезпечує людей електроенергією, світлом, теплом, а хто це все робить і коли – цього не видно. Напевно, в цьому і полягає найвища професійність. Коли закінчу навчання, хотілося б сюди прийти на роботу», - ділиться думками Анастасія Демидю, учениця Вапнярської школи №2.

ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн ​​грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

Довідка

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер