Банер
Банер
Loading...

Працедавцям дають шанс виправити ситуацію з виплатою зарплат

    Сьогодні працівники фіскальної служби приходять із перевірками тільки до платників, котрі є у групі ризику, а значить у зоні посиленої уваги.   Зокрема всі, хто виплачує заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня, порушують строки перерахування податку на доходи до бюджету, чи просто не виплачують заробітну плату – мають величезні шанси очікувати позапланову податкову перевірку. А ще  можуть розраховувати на візит фахівців із місцевих підрозділів Держпраці.

  Аби надати можливість виправити ситуацію та не наражати себе на застосування фіскальних заходів, 8 суб’єктів господарювання міста, що виплачували заробітну плату в розмірі менше законодавчо встановленого, запросили до розмови у Вінницьку ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області. Тут відбувалось чергове засідання спільної робочої групи з легалізації зайнятості населення .

  Члени робочої групи під головуванням заступника начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Ігоря Бондаря, не тільки намагалися розібратись у причинах  виплати роботодавцями  низької зарплати, а й  допомогти  віднайти можливість для її підвищення. Крім того, акцентували увагу запрошених на наслідках до яких можуть привести порушення мінімальних соціальних гарантій найманих працівників та порядку виплати заробітної плати  роботодавцями.

 Відділ комунікацій за матеріалами Вінницького для проведення 

ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер