Банер
Банер
Loading...

Із 117 скарг на рішення фіскальної служби Вінниччини, понад 75 відсотків – залишено без змін

  Протягом 10 місяців 2018 року до фіскальної служби Вінниччини надійшло 117 скарг від платників податків. Ними вони оскаржували 205 податкових повідомлень-рішень та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій. Відтак фахівцями управління за цими скаргами підготовлено та направлено до ДФС України відповідні висновки та матеріали перевірок.

   Як інформує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Вінницькій області Оксана Гуменюк, за результатами розгляду скарг платників податків ДФС України прийнято рішення за яким, 7 скарг задоволено частково, 11 скарг задоволено повністю. Ще 10 скарг, на даний час, перебувають на розгляді, тож і остаточне рішення за ними не прийнято. Решта скарг платників податків, або понад 75 відсотків від загальної кількості, залишено без задоволення та відповідно податкові повідомлення-рішення та рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій ГУ ДФС у Вінницькій області – без змін.

  За словами посадовця найчастіше, у скаргах, що отримала ГУ ДФС у Вінницькій області, платники оскаржували податкові повідомлення-рішення про визначення суми грошового зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, орендної плати, податку на прибуток, податку на додану вартість, штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, акцизних накладних, несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов’язання та рішення про застосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства.

   Поряд із цим за звітний період платники податків регіону подали до ДФС України 39 скарг на рішення ГУ ДФС у Вінницькій області про застосування штрафних санкцій за неподання, несвоєчасне подання, подання за невстановленою формою звітності, передбаченої Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Наразі 3 скарги задоволено повністю, 3 –  частково, а решта – залишено без задоволення.

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер