Банер
Банер
Loading...

Валерій Коровій: «Завдання регіональної влади в період правового режиму воєнного стану - координація роботи силових структур та забезпечення спокою на території області»

   Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 29 листопада зустрівся із представниками засобів масової інформації Вінниччини, аби інформувати медійників та громадськість регіону про основні позиції, передбачені впровадженням в дію на території Вінницької області Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та заходи, які вживаються нині в регіоні.

  «В області діє Рада оборони, яку очолює голова обласної державної адміністрації. На виконання Указу Президента створено постійно діючий штаб Ради оборони, створюється медійний центр, який інформуватиме ЗМІ. Усі територіально розміщені в Вінницькій області структури - СБУ, підрозділи Національної гвардії, Національної поліції, ДСНС – реалізують свої плани заходів. Посилена бойова готовність сил і засобів Міністерства оборони України. Військові частини переведені на казармений стан»,- повідомив Валерій Коровій.

Керівник ОДА наголосив, що мобілізації як такої не передбачено. Проводиться робота лише з резервістами першої черги. «В області таких до 1 тисячі осіб. Це люди, які відносяться до облікових військових спеціальностей, та низка вузькопрофільних спеціалістів системи протиповітряної оборони», - відзначив голова облдержадміністрації.

«Ніяких примусових речей стосовно мобілізації майна не буде. Жодні чинники, які б обмежували права і свободи громадян на мирні зібрання, відсутні. Комендантська година на цьому етапі не передбачена. Школи, дитячі садочки, лікарні працюють в звичайному режимі. Разом з тим, відповідно до Указу Президента і рішення РНБО, Міністерством охорони здоров’я визначено 6 лікарень, які в разі потреби надаватимуть допомогу військовим, - повідомив Валерій Коровій. - Ніхто свідомо документи на вулицях перевіряти не буде. Але посилюється система патрулювання, і якщо людина вестиме себе підозріло, її документами можуть поцікавитись. Виїзд за кордон також здійснюватиметься у стандартному режимі. Певні обмеження стосуватимуться лише резервістів першої черги».

Також, за словами очільника Вінниччини, реалізується план заходів територіальної оборони. «В області свого часу створена бригада є 6 загонів територіальної оборони. Зараз уточнюються завдання, плани, розміщення матеріально-технічного забезпечення. Не виключено, що на якомусь етапі будуть проведені збори резервістів, в тому числі й з питань територіальної оборони», - зауважив керівник області.

«Завдання, яке стоїть перед органами державної виконавчої влади, - забезпечити координацію та сприяння роботі структурних підрозділів силових міністерств і відомств на території Вінницької області та забезпечити правопорядок і спокій громадян», - підкреслив Валерій Коровій.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер