Банер
Банер
Loading...

За тиждень Вінницька митниця ДФС випустила у вільний обіг дві «євро бляхи»

  З 00 годин 25 листопада 2018 набрали чинності Закони України № 2611-VIII та 2612-VIII, що запроваджують новий порядок митного оформлення автомобілів, встановлюють нові ставки акцизного податку, а також посилюють відповідальність за недотримання вимог законодавства під час використання автомобілів на іноземній реєстрації. За минулий тиждень Вінницькою митницею було проведено 3 наради з брокерами, громадянами стосовно порядку митного оформлення таких транспортних засобів. На черговій робочій зустрічі, що відбулась 30 листопада в адміністративному приміщенні Вінницької митниці ДФС, керівники відділу організації митного контролю та оформлення та відділу адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання роз’яснили технічні моменти заповнення митної декларації, порядку сплати добровільних коштів у сумі 8500 грн. за не дотримання строків та умов (вимог) митних режимів тимчасового ввезення та транзиту, порядку застосування пільги зі сплати акцизного податку на легкові транспортні засоби, що використовувалися та ввозяться на митну територію України фізичною особою для власного використання.

З моменту набрання  чинності зазначених Законів вінничани легалізували 2 легкових автомобіля марки FORD 2002 та 2007 року випуску, подавши до митного оформлення митні декларації типу ІМ40АА та сплативши до державного бюджету близько 60 тис. грн. та 50 тис. грн. відповідно. Нагадаємо, що відповідно до ч.2  Закону України № 2612-VIII митне оформлення товарів, ввезених на митну територію Україну громадянами, здійснюються у будь-якому органі доходів і зборів на всій митній території України з пред’явленням їх цьому органу.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці ДФС      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер