Банер
Банер
Loading...

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді “ПАРОСТОК”

   Щорічно світова громада 3 грудня відзначає Всесвітній день осіб з інвалідністю з метою привернення уваги суспільства до осіб з порушеннями психофізичного розвитку та створення умов для всебічної інтеграції цієї категорії осіб в соціум.

       Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського спільно з Вінницькою міською  організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді „Паросток”  7 грудня 2018р. об 11.00 будуть проводити Інтеграційний Форум волонтерів «Побачити цінність кожного». Метою Форуму є створення майданчику для  представлення  та обговорення моделей включення осіб з інвалідністю, особливим чином осіб з порушеннями інтелектуального розвитку, у волонтерський рух Вінниччини. Форум відбувається у рамках реалізації проекту ГО «Паросток» «Покращення якості життя людей з інвалідністю шляхом захисту їх прав та надання соціальних послуг у Вінницькій області, Україна», що  фінансується фінським фондом «ABILIS».

 Просимо представити  творчу та волонтерську діяльність Вашого закладу на Форумі у вигляді виставки та долучитися до дискусії у рамках Форуму

 Форум буде відбуватися 7 грудня 2018 р. з 11.00 до 15.00 на базі Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за адресою: м. Вінниця, вул. Острозького, 32, актова зала.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер