Банер
Банер
Loading...

До уваги орендарів земельних ділянок

   Чимало підприємців  Вінниччини пробують свої сили в аграрній сфері.

   Здебільшого їх спеціалізація – вирощування яблук та ягід. При цьому землю під садки та ягідники орендують у фізичних осіб. ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу таких суб‘єктів підприємництва на необхідність дотримання вимог  пп. 168.4.9 ст. 168 Податкового  Кодексу України. А саме, суми податку на доходи фізичних осіб, нараховані податковим агентом з доходів за здавання фізичними особами в оренду земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі, сплачуються таким податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди. Крім того, такі податкові агенти зобов’язані подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, тобто протягом 40 календарних днів по закінченню кварталу.

  Якщо  орендована земельна ділянка знаходиться на іншій території ніж перебування суб‘єкта підприємницької діяльності на обліку в органах фіскальної служби, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному контролюючому органі ( за місцем знаходження орендованої земельної ділянки). Відповідно нарахована сума податку з доходів за здавання фізичними особами в оренду сплачується орендарем до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди. Податковий розрахунок за ф. 1ДФ подається у вигляді окремої порції до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та копія такого розрахунку надсилається до контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкту оренди.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер