Банер
Банер
Loading...

Святий Миколай завітав до вихованців дитячого будинку «Малятко»

    В очікуванні подарунків та чудес діти напередодні свята звертаються до Святого Миколая з побажаннями та молитвами.   Це улюблений день для всіх дітлахів, а особливо для маленьких вихованців Вінницького спеціалізованого будинку дитини «Малятко»,  що радо зустрічають своїх гостей і давніх друзів.

   Сьогодні актова зала закладу  ледь вміщала всіх охочих поділитися з малечою своїм бажанням допомогти. Вже традиційно свої подарунки привезли до дитбудинку шефи з ГУ ДФС у Вінницькій області. Керівник відомства Руслан Осмоловський постійно цікавиться нагальними потребами вихованців «Малятка». Тож цього разу разом з вітальними смаколиками податківці привезли продукти, засоби гігієни та електроприлади для кабінетів реабілітації.

    Жоден присутній не залишився байдужим до святкових виступів діток, які вони разом з вихователями з любов’ю підготували для гостей. Малюки розповідали віршики, танцювали та співали пісні, а ще зверталися з молитвою до Святого Миколая, в якого щиро просили щастя і добра для малих і дорослих та всієї України.

 

                                              Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер