Банер
Банер
Loading...

Здорові подарунки під ялинку: у Ладижинській міській школі №4 відкрили спортивно-патріотичний клуб

 Ладижинськi школярі та вчителі відтепер займатимуться спортом у новому сучасному спортзалі. Два зали - для гри в теніс та кульової стрільби з пневматичної зброї – відкрили завдяки підтримці ДТЕК Ладижинська ТЕС.

  364 тисяч грн склав бюджет цієї ініціативи – вона стала переможцем в рамках проекту «Громада своїми руками».

  Цей знаковий проект – ідея Леоніда Руденка, директора школи. Його підтримали колеги - вчительський колектив, і разом розпочали роботу над реалізацією. Об’єднання зусиль дало свої результати, тож ладижиниців чекала перемога у конкурсі «Громада своїми руками», започаткованого ДТЕК.

  Завдяки всебічній підтримці ДТЕК Ладижинська ТЕС та місцевого АМЕР (Агентства місцевого економічного розвитку) зали обладнали сучасними тенісними столами, кулевловлювачем, створили навчальний кабінет, приміщення для тренерів. Для тиру придбали нову пневматичну рушницю, та пневматичний пістолет, також спеціальні меблі та системи для музичного супроводу і вентиляції.

  «Ремонт приміщення та перетворення на повноцінний спортзал тривав протягом усього трьох місяців. На місці захаращеного підвалу відтепер маємо просторий надсучасний спортивний клуб. Щиро дякую ДТЕК, АМЕР і усім, хто допомагав створити зал, який дасть можливість усім бажаючим проводити дозвілля із комфортом та вдосконалювати себе в улюбленому виді спорту. Ще ми започатковуємо добру традицію – щорічно до Дня енергетика проводитимемо змагання із тенісу. Тому що станція – стратегічний партнер нашого міста, міста енергетиків, який дбає про нас і переймається нашими складнощами», - зауважує Леонід Руденко, директор школи №4.

  До оновлення спортзалу долучилась і Людмила Головашич, депутат Вінницької обласної ради від м. Ладижин. Її зусиллями купили частину інвентаря – ракетки, м’ячики, гвинтівку, а також меблі та інші необхідні у повсякденній роботі залу речі. Декорували приміщення -  стіни розписали відомі міські митці – Василь Рижий та Наталія Лавренюк.

  Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС, подарував для шкільного тиру пневматичний пістолет з набоями. «Цей проект – показовий, він продемонстрував вашу активну позицію. Міським спортсменам тепер можна позаздрити, бо вони мають такий крутий спортивний комплекс. Чекаємо на наступні ідеї, цікаві та позитивні. А з нашого боку – завжди буде підтримка та допомога. Вітаю вас усіх із сьогоднішнім відкриттям, щиро зичу усім здоров’я та спортивних перемог у новому році», - говорить Олександр Бобрик.

Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн ​​грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад. ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників - 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн.

 Довідка

 ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер