Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині «Самопоміч» роздавала «Колядничок»

У Вінницькій області активісти політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» роздавали брошуру з колядками та агітацією. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 Так, у місті Липовець (виборчий округ №18) під час новорічно-різдяних свят на базарі перехожим роздавали «Колядничок для всієї сім‘ї».

 

 На його першій сторінці надруковане вітання від потенційного (на той час) кандидата у Президенти України Андрія Садового з уточненням, що він «оголосив про намір балотуватися на посаду Президента України». На зворотньому боці брошури напис: «Саме зараз! Андрій Садовий».


 «На момент роздачі агітаційних матеріалів Андрій Садовий не був  кандидатом, тому ці матеріали формально не вважаються передвиборною агітацією», – зазначила координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборам у Вінницькій області Наталія Величко.

 Як пояснила радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Юзвяк, відповідно до частини 1 стаття 57 Закону України «Про вибори Президента України» для зареєстрованого сьогодні кандидата у Президенти вимоги закону щодо передвиборної агітації розпочнуть діяти із 9 січня 2019 року. До вказаних вимог належать зокрема фінансування передвиборчої агітації виключно за рахунок джерел виборго фонду, заборона непрямого підкупу виборців, використання адміністративного ресурсу тощо. 

 ОПОРА повідомляє, що Андрія Садового Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у Президенти 8 січня 2019 року.

 Нагадаємо, Центральна виборча комісія 15 листопада 2018 року опублікувала повідомлення зі зверненням до всіх потенційних кандидатів із проханням не використовувати дочасну агітацію.

 ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 6 статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону.

 

 

За коментарями звертайтеся:

Наталія Величко, координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

тел.: +38 063 628 67 85

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер