Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині «практики» та «теоретики» фіскальної служби домовилися співпрацювати

  Меморандум про партнерство та співробітництво було підписано днями  між Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та Вінницьким навчально-науковим інститутом Університету ДФС України.

  Під час заходу начальник фіскальної служби області Руслан Осмоловський  висловив переконання, що лише тісна співпраця із навчальним закладом забезпечить якісну підготовку майбутніх фахівців. Адже чималий відсоток працюючих нині податківців отримали освіту саме  в цьому закладі.

  Інтереси Вінницького навчально-наукового інституту Університету ДФС України представляла виконуюча обов‘язки директора Олена Бойко. За її словами, інститут готовий всіляко сприяти розвитку фіскальної служби. В майбутньому планується низка заходів, зокрема конференцій, семінарів, практикумів, які з одного боку забезпечать потреби у практичній підготовці фахівців, а з іншого - стануть ще одним каналом зворотного зв‘язку.

  Тож така співпраця обом сторонам принесе  лише позитивні напрацювання.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер