Банер
Банер
Loading...

Використання лісових ресурсів Вінниччини подорожчало наполовину

 Податковий кодекс України зазнав чергових змін, які набули чинності з 1 січня цього року. Зокрема, Законом України від 23.11.2018 року №2628 – VIII  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни в частині збільшення  з 01.01.2019 року ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів  на 50 відсотків.

Законом України від 22.11.2018 року №2621 – VIII  «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» з 01.01.2019 року змінено розподіл зарахування коштів рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до бюджету, а саме:

      - до загального фонду державного бюджету – 37 відсотків;

      - до спеціального фонду державного бюджету – 26 відсотків;

      - до загального фонду місцевого бюджету – 37 відсотків.

 

Також змінено розподіл зарахування коштів рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення до бюджету, а саме:

      - до загального фонду державного бюджету – 70 відсотків;

      - до обласного бюджету – 25 відсотків;

      - до бюджетів, за місцезнаходженням ділянки надр (сільський, селищний, міст районного або обласного значення, об’єднаних територіальних громад) – 5 відсотків.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер