Банер
Банер
Loading...

Нагальні питання податкового та земельного законодавства обговорили у фіскальній службі у Вінницькій області

   Днями відбулося засідання “круглого столу” за участі представників Головних управлінь Держгеокадастру та фіскальної служби області з метою обговорення ефективних механізмів взаємодії відомств, визначення проблемних питань, пов’язаних із оподаткуванням землі, використання електронних сервісів Держгеокадастру.

Відкриваючи зібрання, перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби  у Вінницькій області Олег Мартинюк зазначив, що, маючи позитивний багаторічний досвід співпраці, обидва відомства насамперед повинні обговорити ти знайти шляхи вирішення проблемних питань. Це значною мірою сприятиме спрощенню адміністрування плати за землю та дотриманню податкового законодавства землекористувачами області. 

Начальник ГУ Держгеокадастру Вінницькій області Юрій Козак проінформував присутніх, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у 2018 році за рішенням та в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, проводилась загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення. На даний час всі роботи виконані в повному обсязі. За словами посадовця, ще проводяться роботи щодо внесення відповідних даних в реєстр. Заступник начальника відділу ринку та оцінки земель ГУ Держгеокадастру Тетяна Грищук приділила увагу функціонуванню електронних сервісів на сайті Держгеокадастру. Детально на можливостях веб-сервісу Держгеокадастру (e.land.gov.ua) зупинився начальник управління державного земельного кадастру Сергій Пацалюк, зокрема, як отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, відомості про права власності на земельні ділянки, тощо.

Учасники наради також обговорили практичні питання щодо процедури отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та врегулювання спірних аспектів, які виникають, якщо земельна ділянка не сформована згідно з нормами Земельного кодексу України.  

Підсумовуючи зібрання, домовлено й надалі проводити подібні заходи задля найшвидшого врегулювання проблемних аспектів як для контролюючих органів, так і для землекористувачів.

Нагадаємо, що згідно з вимогами пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму земельного податку та не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер