Банер
Банер
Loading...

У Вінниці викрито підпільний склад сирту

 В ході розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом Прокуратури області на території м. Вінниці виявлено складське приміщення, де здійснювалося зберігання спирту та його транспортування. В ході проведення слідчих дій припинено перевезення партії рідини з характерним запахом спирту, а також суміші темно-коричневого кольору з характерним запахом коньяку. Ємності з нелегальним товаром виявлені і в місці зберігання. Встановлено, що вказані алкогольні напої реалізовувалися через соціальну мережу.

Всього в ході проведених заходів виявлено та вилучено нелегальну продукцію на орієнтовну суму понад 480 тис. грн., а також транспортні засоби, якими здійснювалося перевезення. На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

З початку року в рамках операції «Акциз-2019» працівниками податкової міліції з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму 4,8 млн. грн., в тому числі спирту загальною вартістю 1,7 млн. грн., нелегальних алкогольних напоїв загальною вартістю більше 2 млн. грн.            

Головне управління ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер