Банер
Банер
Loading...

Платники податків Вінниччини перевищили минулорічний внесок до зведеного бюджету на 728,6 мільйонів гривень

   Загалом упродовж першого кварталу 2019 року загальна сума перерахованих до зведеного бюджету платежів склала більше 3 млрд 748,7 млн грн. За словами начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, минулорічний показник січня-березня перевищено на 728,6 млн грн.

Із загальної суми до держбюджету впродовж цього часу надійшло майже 1 млрд 785,4 млн грн податкових платежів. Місцеві скарбниці впродовж січня-березня 2019 року отримали близько 1 млрд. 963,4 млн грн.

За словами посадовця проти аналогічного періоду минулого року спостерігається позитивна динаміка у сплаті основних бюджетоформуючих платежів, таких як податок на доходи фізичних осіб (+ 349,8 млн грн), податку на прибуток (+ 88,8 млн грн), єдиного податку (+ 44,7 млн грн) та плати за землю (+ 23,6 млн грн).

   Підсумовуючи такі вагомі показники, очільник фіскальної служби області Руслан Осмоловський наголошує, що сьогодні стабільності у виконанні прогнозованих показників та ще й з приростом вдається досягати, насамперед, завдяки свідомому ставленню платників податків регіону до перерахування належного у казну, підвищення рівня зарплат, а також посилення заходів із легалізації доходів та детінізації економіки.

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер