Банер
Банер
Loading...

З початку року на Вінниччині легалізовано та залучено до оподаткування близько трьох тисяч громадян

  Упродовж січня-квітня 2019 року на Вінниччині легалізовано та залучено до оподаткування близько трьох тисяч  громадян, а до бюджету додатково надійшло понад 4,8 млн грн. Про це інформує начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Він додає, що зробити це вдалось завдяки заходам податкового контролю з виявлення найманих працівників, праця яких використовується суб’єктами господарювання (працедавцями) без документального оформлення трудових відносин та належного оподаткування. Так за 4 місяці поточного року підрозділами фіскальної служби Вінниччини виявлено 1917 найманих осіб та 1026 громадян, які надавали різні послуги без сплати податків, котрих легалізовано та залучено до оподаткування. Після чого бюджет отримав 4 млн 826,6 тис. грн. податкових платежів.

За словами посадовця, задля підвищення рівня заробітної плати, протягом звітного періоду на комісії, створені спільно з органами влади, було запрошено для співбесіди керівників 63 юридичних осіб та 80 підприємців. Крім того, за цей же час проведено індивідуальну роз’яснювальну робота з посадовими особами 155 підприємств та 254 фізичними особами-підприємцями. У результаті проведеної роботи надходження податку на доходи фізичних осіб у звітних місяцях зросли на 373,1 тис. грн.

Також на засіданнях робочих груп, що функціонують спільно з органами влади,  при податкових інспекціях, заслухано 11 суб’єктів господарювання-боржників, які погасили заборгованість із заробітної плати на 1 млн 245,0 тис. грн, податку на доходи фізичних осіб –  962,0 тис. грн. та єдиного внеску – 1 млн 498,0 тис. грн.

Руслан Осмоловський наголошує, що робота, спрямована на детінізацію доходів населення, підвищення рівня заробітної плати та збільшення, в результаті цього, надходжень податку на доходи фізичних осіб і єдиного соціального внеску, – залишається у пріоритетах діяльності органів фіскальної служби Вінниччини.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер