Банер
Банер
Loading...

За рахунок вжитих до боржників Вінниччини заходів до бюджету надійшло понад 31 млн грн

  Протягом січня – квітня 2019р. за рахунок вжиття заходів до підприємств – боржників, підрозділи погашення боргу Вінницької області забезпечили  31,3 млн грн надходжень до Зведеного бюджету.   За словами заступника начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Вікторії Кузьменчук 21,2 млн грн із цієї суми надійшли, зокрема, до державного бюджету, 10,1 млн грн – до місцевого бюджету.

   Посадовець зауважує, що найбільше, при цьому, вдалось погасити заборгованість із  податку на додану вартість (12,7 млн грн),  податку на прибуток (5,4 млн грн) та податку з доходів фізичних осіб  (4 млн грн).

   У розрізі проведених задля погашення боргу заходів,  за рахунок реалізації майна боржників (рухомого і нерухомого, цілісних майнових комплексів, майна банкрутів), протягом січня-квітня 2019р. до бюджетів усіх рівнів спрямовано 4,4 млн грн.  На виконання рішень суду, в рахунок погашення податкового боргу, стягнуто з банківських рахунків 0,4 млн грн коштів, а за виконавчими документами, через органи ДВС – 3 млн грн.

  “На початок травня 2019р. податковий борг до Зведеного бюджету складає 931,7 млн грн, де 365,5 млн грн. або 39,2 відс. – це борг банкрутів. При цьому заборгованість до держбюджету становить – 639 млн грн, до місцевих бюджетів  – 292,6 млн грн”., – резюмує Вікторія Кузьменчук.

 

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер