Банер
Банер
Loading...

Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового

  Вінницьке управління ГУ  ДФС у Вінницькій області  інформує, що Кабінет Міністрів України постановою від 24.04.2019 р. № 408 затвердив Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

  Цей Порядок визначає механізм відкриття та закриття рахунків платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, механізм роботи зазначеної системи, а також проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.

  Система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового вводиться в дію з 1 липня 2019 року.

  Платники акцизного податку зобов’язані з 1 травня 2019 р. до 1 червня 2019 р. зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового всі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники будуть станом на 1 липня 2019 року.

  Суб’єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників акцизного податку з 1 липня 2019 р., зобов’язані до 1 липня 2019 р. зареєструватися як платники акцизного податку та зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники акцизного податку будуть станом на 1 липня 2019 року.

  Також постановою встановлено, що:

- рахунки платників акцизного податку, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, відкриваються у Державній казначейській службі;

-   у товаросупровідних документах на пальне обсяги пального відображаються виробниками пального в кілограмах і літрах, приведених до температури 15°C;

 - у товаросупровідних документах на спирт етиловий обсяги спирту етилового відображаються виробниками спирту етилового в декалітрах і в декалітрах 100-відсоткового спирту, приведених до температури 20°C;

-  товаросупровідні документи подаються суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності під час митного оформлення пального або спирту етилового до контролюючих органів.

Постанова набирає чинності з дня опублікування, крім пункту 4 постанови та пунктів 19—44 Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, затвердженого цією постановою, які наберуть чинності з 1 липня 2019 року.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер