Банер
Банер
Loading...

До уваги платників єдиного внеску!

Вінницьке управління ГУ ДФС у Вінницькій області  нагадує, що з 2 травня 2019 року введені в дію нові небюджетні рахунки 3719 для сплати коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), відкритих на балансі центрального апарату Казначейства України (код банку – 899998, банк отримувача – Казначейство України (ЕАП)).

При цьому повідомляємо, що Казначейством України зафіксовано значну кількість випадків сплати коштів з єдиного внеску на заблоковані рахунки.

Починаючи з 2 травня 2019 року кошти, які сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню єдиного внеску, не зараховуються, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

 Про нові рахунки можна дізнатися на головній сторінці суб-сайту «Територіальні органи ДФС у  Вінницькій області» у розділі «Бюджетні рахунки», або звернувшись до Центру обслуговування платників.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер