Банер
Банер
Loading...

120 тисяч вінничан отримують зарплати на картки ПриватБанку

Сьогодні  найбільш розповсюдженим  і зручним способом оплати  товарів й послуг виступають банківські  платіжні картки. Вони є простими й надійними  у користуванні, і до того ж приносять додатковий дохід  власнику у вигляді відсотків на залишок коштів.

  Картки  ПриватБанку  є найбільш розповсюдженими  на території Вінницької області й наразі 120 тисяч вінничан отримують зарплату на картки для виплат від ПриватБанку.

За статистикою банкірів, найбільш популярними серед карток ПриватБанку є кредитна “Картка  Універсальна” та дебетова “Картка для виплат”. Кредитна картка дає змогу клієнту здійснювати  платежі за товари й послуги, і отримувати готівку не тільки за рахунок власних коштів, а й  за рахунок кредиту, наданого банком. Картку “Універсальну”  від  ПриватБанку  можна безкоштовно   оформити за 15 хвилин  у будь-­якому відділенні ПриватБанку,  або заказати онлайн через сайт privatbank.ua та ще й отримати  гарантований дохід  у розмірі 7 % річних  на залишок власних коштів  понад 100 грн. Кредитний ліміт до 75 тисяч та пільговий період  безкоштовного користування кредитними грошима - до 55 днів, робить її незамінним помічником у житті вінничан.

Дебетова  картка виглядає  абсолютно так само,  як і кредитна, але вона  закріплена за банківським рахунком  клієнта і, по суті, виконує роль електронного  гаманця. Дебетова “Картка для  виплат”   призначена  для зарахування  зарплат, пенсій, авансів,  стипендій, усіх видів соціальних допомог, а також грошових переказів від родичів та ділових партнерів. Картка для виплат має ряд переваг: зняття готівки  в будь­-якому банку і банкоматі на території України без комісії, оплата покупок та послуг без комісій, оплати комунальних послуг у Приват24 та терміналах  самообслуговування; безпечні купівлі товарів через Інтернет; бронювання квитків, бронювання готелів тощо; переказ коштів на інші картки; покупки за кордоном, при  яких конвертація у валюту картки здійснюється за готівковим комерційним курсом, що діє у відділеннях ПриватБанку на день купівлі.

Більш того, власники карток ПриватБанку є учасниками програми лояльності Бонус Плюс та отримують до 20% бонусів від купівель. Накопичені бонуси клієнти витрачають у мережі партнерів програми. У Вінницькій області таких партнерів налічується понад 1400, їх перелік можна дізнатися за посиланням

Вінничани говорять: як копійка ведеться, то й добре живеться. Тож, безготівковий розрахунок у поміч. А якщо закінчився строк дії картки чи взагалі її не має, то оформлення карток можливе у будь-якому відділенні ПриватБанку за кілька хвилин (при наявності паспорту та ІПН коду). Тут жителям Вінниччини безкоштовно допоможуть у відкритті будь-яких карток - кредитних, валютних чи карток для соціальних виплат.

ПриватБанк на Вінниччині має розгалужену мережу банкоматів та терміналів самообслуговування, у яких клієнти можуть самостійно отримати практично всі основні банківські послуги. Обладнання можна знайти у найвіддаленіших районах та селищах. В області безперебійно працюють 240 банкоматів та 474 термінали самообслуговування.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер