Банер
Банер
Loading...

Віце-прем’єр-міністр у відпустці, але тримає руку на пульсі української енергетики та інфраструктури!

   Мені 54 і мені не байдуже в якій країні житимуть мої діти та онуки. Я відчуваю велику відповідальність перед моїми земляками – вінничанами, перед дітьми, яких зробила сиротами війна на сході нашої країни, перед добровольцями, які залишили свої сім’ї та боронять нашу землю від ворога, перед тими, хто життя віддав за те, щоб Україна розвивалася як демократична держава з європейськими стандартами та цінностями.

Україні потрібні відповідальні політики, з твердою державницькою позицією. Таких мало і це дуже відчувалося останні три роки, коли доводилося приймати важливі для країни рішення. Тому я йду в депутати Верховної Ради України, бо мої рідні вінничани розраховують на людей справи в новому парламенті, на тих, хто вміє відповідати за кожне сказане слово. Я балотуюся в одномандатному виборчому окрузі №11 міста Вінниця. І весь наступний місяць я працюватиму тут.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер