Банер
Банер
Loading...

Фрилансер з Вінниччини виграв цінний подарунок від ПриватБанку

Талановитий 25-річний фрилансер з Вінниччини виграв цінний подарунок у рамках акції  ПриватБанку та міжнародної платіжної системи Visa "Час фрилансу з Freelancehunt, ПриватБанком і Visa”. 

Вадим Бричок, з міста Бар, став володарем USB-хаб Apollo A731TH USB-C отримавши переказ або виплату на картку Visа. 

ПривтБанк і Freelancehunt спільно з Visa дають всім фрилансерам шанс виграти Apple Watch Series 4 та інші подарунки. Для участі в акції досить лише працювати на біржі фрилансу Freelancehunt, мати картку Visa у ПриватБанку,  зареєструватися в акції та отримавши переказ або виплату на картку Visa, зроби від 5 будь-яких транзакцій. Акція триватиме до 6 серпня 2019 року. 

“Сьогодні ПриватБанк пропонує фрилансерам найсучасніші технології для розрахунків з іноземними замовниками, у тому числі керування валютними зарахуваннями із-за кордону, – розповідає Тетяна Говоруха, керівник проекту ПриватБанку по обслуговуванню фрилансерів та моряків. – Зарахування коштів проводяться банком без додаткових комісій, для фрилансерів-підприємців також діє пільговий режим банківського обслуговування та спрощений режим валютного контролю”.

Банківське обслуговування фрилансерів доступне цілодобово через Інтернет-банк Приват24. Відкриття та обслуговування валютних рахунків у ПриватБанку – безкоштовно. Також в цілодобовому режимі працює послуга передачі інвойсів або актів через Приват24. Спеціальна лінія підтримки для фрилансерів доступна через е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном (092) 900 00 04.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер