Банер
Банер
Loading...

На Вінниччини ліквідували нелегальну автозаправку

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області в ході операції «Акциз-2019» викрили факт реалізації пального невідомого походження без відповідних дозвільних документів. Більше 17 тисяч літрів дизельного пального та 3,7 тисяч літрів бензину загальною (всього 20,7 тонн) вартістю понад 580 тис. грн. вилучено. Також вилучено до прийняття законного рішення заправне обладнання (ємності, заправні колонки тощо). Відносно порушника складено протокол про вчинення адміністративного  правопорушення  за ч.1 ст. 164 КУпАП

Загалом з початку року працівниками податкової міліції Вінниччини вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 19,9 млн. грн. За фактами незаконного обігу підакцизних товарів зареєстровано 11 кримінальних проваджень.  Припинено діяльність 4 підпільних виробництв алкогольних напоїв, у тому числі під виглядом елітних марок.                    

Головне управління ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер