Банер
Банер
Loading...

В Чернівцях відкрився 24 Центр обслуговування платників Вінниччини

В Чернівецькій ДПІ Могилів-Подільського управління ДФС у Вінницькій області відбулось урочисте відкриття чергового Центру обслуговування платників. Це вже 24-ий ЦОП, який надаватиме послуги платникам податків Вінниччини. Привітати представників бізнесу та податківців району з цієї нагоди завітали голова Чернівецької райдержадміністрації Олександр Сауляк, його заступник Алла Кузь, голова Чернівецької районної ради Василь Мельничук та представники місцевих ЗМІ.

  Звертаючись до присутніх, виконуючий обов'язки начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Віктор Нижник зазначив: «Завдяки налагодженій спільній роботі платників податків, органів влади і самоврядування, а також податківців регіону платежі до бюджетів мають стабільно позитивну динаміку. На сьогоднішній день необхідним кроком для збільшення надходжень є розвиток сервісної складової в роботі фіскальної служби. Саме тому вкрай важливим і для платників податків, і для податківців, і для громадськості району, в цілому, стало відкриття Центру обслуговування платників у Чернівцях».

  Після перерізування традиційної стрічки Віктор Нижник висловив переконання у тому, що бізнес та громадяни Чернівецького району належно оцінять максимально комфортні умови, які створені у Центрі обслуговування платників.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер